Drużyna Kangura

FittyKid Drużyna Kangura

FittyKid Drużyna Kangura, to seria rozrywki ruchowej, skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym, mająca na celu zachęcenie przedszkolaków do podejmowania aktywności fizycznej w domu, jak i kształtowania u dzieci zainteresowania wszelkimi formami ruchowymi.

Seria FittyKid Drużyna Kangura, jest odpowiedzią na potrzebę współczesnego świata, w tym potrzebę rozwoju zainteresowań ruchowych wśród przedszkolaków oraz ich rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom zdrowie teraz i w przyszłości oraz najlepsze możliwe warunki do rozwoju fizycznego.

FittyKid Drużyna Kangura, to doskonała możliwość do aktywnej formy spędzenia wolnego czasu przed ekranem, jak i budowania więzi z dzieckiem. 

FittyKid Drużyna Kangura zapewnia wszystkim uczestnikom aktywną podróż po Powerkuli z Kangurem i jego Zwierzo-Przyjaciółmi. Podróż, w trakcie której dzieci poznają, że powerkula jest okrągła, składa się z 7 kontynentów, a każdy z kontynentów reprezentuje inny bohater, z którym czeka ich ruchowa przygoda.

Wybierz się w aktywną podróż po Powerkuli z Kangurem i jego Zwierzo-Przyjaciółmi, Zaliczaj zadania w podróży i zbieraj Zwierzo-Stemple. 

Znasz już wszystkie kontynenty na powerkuli oraz wszystkie Zwierzo-Stemple? Wiesz, który należy do kogo?

Bezpiecznych i radosnych podróży 🙂

There is nothing to show here!
Slider not found.